WEB VE MOBİL

Siz Nasıl İsterseniz! İster bilgisayarınız ile isterseniz cep telefonunuzdan Stok Takip Sisteminize kolayca ürün giriş ve çıkışını kolayca saniyeler içinde yapabilirsiniz.

PERFORMANS

Stok Takip Sistemi ile tüm depo giriş ve çıkış işlemleriniz hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Web tabanlı olmasının size sağlayacağı faydalarından biri hızlı bir şekilde Stok işlemlerinizi yapabiliyor olmanız.

HER YERDEN

Stok Takip Sistemi ile dilediğiniz her yerden Sisteminize bağlanıp hemen Stok durumunuzu görebilir ve Stok giriş ve çıkış işlemlerinizi yapabilirsiniz.

FİRMANIZA ÖZEL

Stok Takip Sisteminizi sizin ihtiyacınıza göre özelleştiriyoruz. Firmanızın Stok Sistemi işlemlerinde Firmanızın ihtiyaçlarını sizinle birlikte belirleyip hemen Stok Takip Sisteminize entegre ediyoruz.

Stok & Ürün Takibi

Deponuzu Kontrol Altına Alın.

Stok Takip Sistemi

WEBDE TREND // Stok Takip Sistemleri

Dilediğiniz her yerden Stok Takip Sisteminize bağlanıp Deponuzdaki Stok haraketlerini inceleyebilirsiniz. İster bilgisayardan isterseniz mobil cihazınızdan Stok Takip Sisteminize hemen bağlanabiirsiniz.

Depodan ürün çıkışı veya deponuza yeni ürün girişlerini hiç zorluk çekmeden kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Stok Takip Programının Performansı ile saniyeler içerisinde giriş ve çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve anlık veri alımı ile Stok durumunu öğrenebilirsiniz.

Firmanızın ihtiyaçlarına göre Stok Takip Programnızı hazırlayıp hizmetinize sunuyoruz. Böylelikle deponuzdaki hem iş yükünü azaltmış hemde bir kaç personeliniz ile yaptığınız işi ufak bir işlem ile gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

STOK TAKİP SİSTEMİ

Hazırsanız hemen firmanızın ihtiyaçlarını birlikte görüp tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde Stok Takip Programınızı hazırlayalım.

YUKARI